Wybór firmy organizującej imprezę firmową

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Loading...

Firmowe spotkania czy ognisku, czy na kawie odchodzą dziś do lamusa. Pracownicy są bardziej wymagający, a pracodawcy bardziej hojni. Dlatego organizując imprezę firmową coraz częściej decydujemy się oddać przygotowania w ręce profesjonalnej firmy.

Dokonując wyboru warto zwrócić uwagę na dotychczasowe doświadczenie i opinie, jakie krążą w internecie i wśród innych przedsiębiorstw o działalności firmy organizatorskiej. Lata pracy powinny przełożyć się na ilość nawiązanych przez firmę kontaktów z restauracjami, pensjonatami, zespołami muzycznymi i innymi zakładami usługowymi.

Profesjonaliści przywiązują dużą wagę do precyzyjnej organizacji przebiegu imprezy integracyjnej , wykonują większość czynności nad projektem, starając się odciążyć od tych prac pracodawcę. Najczęściej kontakt ze zleceniodawcą ogranicza się do niezbędnych formalności i ustalenia głównych założeń. Firma dokładnie analizuje oczekiwania klienta i dostosowuje je do rodzaju imprezy firmowej. Inne prace są wykonywane, gdy mamy do czynienia z imprezą integracyjną, inne, gdy jest to spotkanie także z kontrahentami firmy, a jeszcze inne, gdy jest to nieoficjalna impreza firmowa w plenerze. Wiele zależy też od ilości uczestników i miejsca zabawy.

Ważny, jeśli nie najważniejszy jest też catering. Potrawy mają nie tylko apetycznie wyglądać, ale przede wszystkim doskonale smakować i być profesjonalnie podane. Konieczne jest też ustalenie jakie napoje alkoholowe będą serwowane.
Decydując się oddać organizację w ręce profesjonalistów zwróćmy uwagę, czy są otwarci na nasze propozycje, czy zainteresowali nas ciekawym programem imprezy oraz co innowacyjnego mogą nam zaproponować. Doświadczony zespół powinien zapewnić obsługę logistyczną, transport i zakwaterowanie. Nie powinno stanowić dla niego problemu zorganizowanie na eventy scenografii, nagłośnienia, oświetlenia, czy budowy sceny, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Czasami w ofercie firm organizatorskich jest także wykonanie zaproszeń i innych gadżetów upamiętniających imprezę. Coraz popularniejsze jest też ubezpieczenie, zapewniane dla uczestników spotkania firmowego. Warto dodać, że profesjonaliści powinni być obecni nie tylko na etapie przygotowań, ale także podczas trwania imprezy mają za zadanie czuwać nad prawidłowym jej przebiegiem.

Dodaj komentarz