Test narkotykowy w telefonie z systemem Android

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (ilość ocen: 1, średnia ocena: 5,00 / 5)
Loading...

Zdalna diagnostyka oka pozwala na wykrycie środków psychoaktywnych w organizmie człowieka. Tak jednym zdaniem można opisać innowacyjną aplikację, która pozwala na szybkie i miarodajne wykrycie, czy dana osoba jest pod wpływem narkotyków. Cały proces badania trwa zaledwie kilka sekund.

Narkotest to aplikacja o funkcjonalności testu narkotykowego. Opiera się na badaniu oka. Podczas testu wshutterstock_101611447 niewielkiej odległości od oka badanej osoby przykładany jest obiektyw telefonu z wczytaną aplikacją, tak aby oko wypełniało większość pola widzenia aparatu przy zachowaniu dobrej ostrości obrazu.

Aplikacja ta wykrywa nawet minimalne stężenie narkotyków. Jest skuteczna i niezawodna, gwarantuje wiarygodne wyniki. Po wykryciu reakcji wskazującej na działanie środków psychotropowych określany jest rodzaj występującej substancji oddziałującej na organizm. Narkotest pozwala na wstępne rozpoznanie, czy badana osoba pozostaje pod wpływem narkotyków i co najważniejsze, podjęcie odpowiedniej profilaktyki.

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Dotacje na Innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość.

unia

Dodaj komentarz