Szukamy idealnego miejsca na ślubną sesję zdjęciową

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Loading...

Niezależnie od stażu małżeńskiego małżeństwa często pragną powrócić wspomnieniami do dnia, w którym ślubowali sobie wzajemną miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Najprostszym sposobem jest wyciągnięcie albumu ze zdjęciami, które stanowią jedną z najcenniejszych pamiątek ślubnych. Dlatego tak ważne jest znalezienie idealnego miejsca na sesję zdjęciową nowożeńców.

Współcześnie odeszły do lamusa zdjęcia wykonywane w studiach fotograficznych, na rzecz sesji w naturalnym otoczeniu albo miejscu, z którym młoda para wiąże wspólne wspomnienia. I dlatego ciągle popularne są miejskie parki zieleni i okoliczne stawy, łąki, czy pola obsiane zbożem, ponieważ nadają fotografiom romantycznego klimatu. Nieraz spotyka się pary, które wspólnie z kamerzystą i fotografem pokonują sporo drogi, ponieważ wymarzyli sobie, że to właśnie w górach albo nad morzem powstanie ich najpiękniejsza fotografia ślubna. Trójmiasto jest pełne nowożeńców niezależnie od pory roku. Nikogo nie dziwi widok panny młodej w białej sukni pozującej do zdjęć na piaszczystej plaży, czy nowożeńców płynących statkiem po Bałtyku.

Wybór idealnego miejsca na ślubne zdjęcia reportażowe powinien być kwestią indywidualną, dobieraną do oczekiwań, pomysłów i wyobraźni młodej pary oraz dyspozycji i możliwości fotografa. Niektóre pary decydują się na wykonanie zdjęć w kawiarni, w której umówili się na pierwszą randkę, innym zależy na sesji w sali kinowej, bo tam się poznali, a co poniektórzy zakładają narty, rolki, czy łyżwy i tak pozują do zdjęć, w nawiązaniu do wspólnego hobby. Czasami wystarczy wziąć na sesję kieliszki i szampana, białą parasolkę albo kolorowy bukiet polnych kwiatów, aby uzyskać oryginalne i imponujące fotografie. Ważne, żeby podczas sesji nie czuć się skrępowanym, a w efekcie wykonane zdjęcia na pewno nie będą monotonne ani nienaturalne.

Dodaj komentarz