Specjalista bankowy ds. sprzedaży drogą internetową

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (ilość ocen: 1, średnia ocena: 5,00 / 5)
Loading...

Praca w banku przyciąga coraz więcej ludzi, także młodych, którzy dopiero co zakończyli studia i poszukują stałego źródła dochodów. Nic jednak w tym dziwnego biorąc pod uwagę interesujące oferty pracy, na jakie można od czasu do czasu się natknąć. Nie jest tu oczywiście mowa o podstawowych etatach chociażby na kasie, lecz o bardziej wymagających oraz interesujących stanowiskach.

Do takiego rodzaju zatrudnienia idealnie pasuje specjalista ds. sprzedaży w kanałach elektronicznych. Pracownik przykładowego Sygma Bank zajmujący to stanowisko w ramach swoich obowiązków będzie dbał o różne kampanie promocyjne i sprzedażowe prowadzone właśnie za pośrednictwem dróg elektronicznych, a więc przez Internet oraz stałe ich doglądanie. Z tego względu sprawna obsługa komputera należy do jednych z wymagań stawianych kandydatom.

Pracodawcy szukający ludzi do pracy na takim stanowisku stawiają jednak pewne wymagania. Przede wszystkim jest to ukończenie studiów, przy czym bardzo mile widziane są kierunki powiązanie z bankowością, a więc finanse czy informatyka, zarządzanie ze względu na charakter pracy. Ponadto istotne jest posiadanie pewnego doświadczenia w branży czy znajomość systemów umożliwiających elektroniczną płatność.

Jest się jednak o co zabiegać, gdyż banki dodatkowo oferują bogate pakiety socjalne czy motywacyjne. W ten sposób nowy pracownik będzie miał możliwość stałego rozwoju zarówno zawodowego jak i osobistego. Jest to bardzo ważna cecha stanowiska pracy, szczególnie dla osób ambitnych chcących uczyć się nowych rzeczy. Jeśli więc czujesz się na siłach, być może warto spróbować swoich sił.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.