Specjalista bankowy ds. sprzedaży drogą internetową

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (ilość ocen: 1, średnia ocena: 5,00 / 5)
Loading...

Praca w banku przyciąga coraz więcej ludzi, także młodych, którzy dopiero co zakończyli studia i poszukują stałego źródła dochodów. Nic jednak w tym dziwnego biorąc pod uwagę interesujące oferty pracy, na jakie można od czasu do czasu się natknąć. Nie jest tu oczywiście mowa o podstawowych etatach chociażby na kasie, lecz o bardziej wymagających oraz interesujących stanowiskach.

Do takiego rodzaju zatrudnienia idealnie pasuje specjalista ds. sprzedaży w kanałach elektronicznych. Pracownik przykładowego Sygma Bank zajmujący to stanowisko w ramach swoich obowiązków będzie dbał o różne kampanie promocyjne i sprzedażowe prowadzone właśnie za pośrednictwem dróg elektronicznych, a więc przez Internet oraz stałe ich doglądanie. Z tego względu sprawna obsługa komputera należy do jednych z wymagań stawianych kandydatom.

Pracodawcy szukający ludzi do pracy na takim stanowisku stawiają jednak pewne wymagania. Przede wszystkim jest to ukończenie studiów, przy czym bardzo mile widziane są kierunki powiązanie z bankowością, a więc finanse czy informatyka, zarządzanie ze względu na charakter pracy. Ponadto istotne jest posiadanie pewnego doświadczenia w branży czy znajomość systemów umożliwiających elektroniczną płatność.

Jest się jednak o co zabiegać, gdyż banki dodatkowo oferują bogate pakiety socjalne czy motywacyjne. W ten sposób nowy pracownik będzie miał możliwość stałego rozwoju zarówno zawodowego jak i osobistego. Jest to bardzo ważna cecha stanowiska pracy, szczególnie dla osób ambitnych chcących uczyć się nowych rzeczy. Jeśli więc czujesz się na siłach, być może warto spróbować swoich sił.

Dodaj komentarz