Rodzinny wyjazd na narty z dziećmi

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Loading...

Okres wakacyjny jest to głównie czas rodzinnych wyjazdów, które są czasem radości nie tylko dla dzieci, ale również dla rodziców. Wybranie konkretnej lokacji niestety może jednak sprawiać pewne problemy ze względu na różnice gustów członków rodziny. Jednym z pomysłów wybrnięcia z takiej sytuacji zdecydowanie będzie wspólny wyjazd na narty, który łączy w sobie masę różnych atrakcji dla każdego, niezależnie od wieku czy płci.

Miejscem szczególnie przyjaznym i wręcz stworzonym na wyjazdy narciarskie z dziećmi jest mieszczący się w południowym Tyrolu Kronplatz. Ogromne zadowolenie przyjezdnych turystów zostało nagrodzone zdobyciem wielu, prestiżowych nagród za wyjątkowe spełniane potrzeb rodzinnych wycieczek. Ośrodek został przygotowany na przyjęcie najmłodszych narciarzy pod każdym względem. Specjalnie utworzone pod kątem dzieci menu zawiera smaczne, a zarazem pożywne dania, które dodadzą im sił przed wyjściem na stok.

Tutaj z kolei dopiero można zauważyć troskę o małych gości, chociażby poprzez specjalnie zaprojektowane wyciągi ułatwiające wsiadanie i wysiadanie dzieciom. Trasy zjazdowe charakteryzują się bardzo niskim stopniem trudności, lekkim nachyleniem oraz sporą szerokością, a więc wystarczającym miejscem na manewrowanie podczas nauki jazdy. Ośrodek oferuje oczywiście instruktorów jazdy, dzięki którym wyjazdy na narty stają się czystą zabawą zarówno dla dzieci jak i rodziców.

Region jest w pełni dostosowany do zimowych sportów, co widać chociażby poprzez działające tutaj specjalne przedszkole. Starsze pociechy z kolei spędzą świetne chwile w snowparku, który stanowi największą tego typu jednostkę w okolicy. Ceny są bardzo atrakcyjne, a dodatkowe pakiety „Happy Kids” umożliwiają darmową jazdę dzieciom do lat 8. Multum atrakcji czyni z Kromplatz jedną z lepszych propozycji na rodzinne wyjazdy, o czym świadczy dziesiątki rodzin powracających co roku w te strony.

Dodaj komentarz