Praca w Pratt & Whitney – Kariera.pwpoland.com

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Loading...
Dodano dnia: 4/24/2017
W kategorii: Praca
Miasto: Rzeszów

Rozwiń skrzydła z Pratt & Whitney – spółce, która specjalizuje się w branży lotniczej na rynkach międzynarodowych. Zajmujemy się produkcją komponentów i napędów lotniczych, które wykorzystywane są w samolotach na całym świecie. Dbamy o nasz rozwój i jakość wytwarzanych produktów, ale również dzielimy się zdobytą wiedza. Poszukujemy osób, które zechcą powierzyć nam swoje umiejętności i pragną zacząć pracę w naszej firmie.

Rekrutacja Pratt & Whitney prowadzona jest poprzez serwis Kariera.pwpoland.com. Znaleźć tu można wszystkie oferty pracy, staży oraz praktyk, które dostępne są w naszych oddziałach. Zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera, dzięki któremu będziecie Państwo informowani o najnowszych ofertach pracy drogą mailową.

Praca w Pratt & Whitney dostępna jest m.in. na stanowisku inżyniera nadzoru jakości, operatora narzędziowni, montera silników lotniczych, czy mechanika napraw APU. Jesteśmy zainteresowani również osobami specjalizującymi się w zawodach: tokarz, szlifierz, frezer oraz ślusarz, dla których oferujemy pracę z możliwością rozwoju.

Jesteś studentem i marzy Ci się kariera w Pratt & Whitney? Zgłoś się do nas i weź udział w programie Scholar, który sfinansuje Twoją edukację. Dla zainteresowanych udostępniamy również staże, umożliwiające rozwój zawodowy oraz praktyki, dające możliwość zdobycia doskonałego doświadczenia w firmie specjalizującej się w branży lotniczej.

Dodaj komentarz