Otwórz własny sklep spożywczy

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Loading...

Nie satysfakcjonuje cię obecny stan twojego życia zawodowego? Myślisz o zmianie zawodu, pracy? A może chcesz otworzyć własny biznes, ale powstrzymuje cię myśl o formalnościach i kosztach, jakie są związane z takim przedsięwzięciem? Idealnym rozwiązaniem może być dla ciebie współpraca z istniejącą już marką, dzięki której otworzysz własny sklep.

Sklepy Żabka to działalność gospodarcza, którą prowadzi ajent. Żabka oferuje mu dzierżawienie placówki handlowej w oparciu o umowę współpracy. Jest ona podpisywana pomiędzy ajentem a firmą Żabka Polska sp. z o.o., a w wyniku jej podpisania ajent otrzymuje sklep wyremontowany, wyposażony, o pełnym zatowarowaniu. Warto dodać, że na wszystkie towary ajent otrzymuje dogodny kredyt kupiecki.

Dodatkowo, nie musisz obawiać się, że twoja wiedza z zakresu ekonomii i prowadzenia biznesu przysporzy ci problemów w prowadzeniu sklepu. Sieć sklepów Żabka oferuje szkolenia z zakresu fachowego prowadzenia sklepu spożywczego, co skutkuje utrzymaniem jednakowego, wysokiego poziomu obsługi w całej sieci. To, wraz z zachowaniem jednakowego wystroju sklepów sprawia, że klienci szybko identyfikują sklep, a przez to ajent osiąga atrakcyjne dochody.

Do otwarcia sklepu pod szyldem Żabki wystarczy być gotowym do rozpoczęcia działalności gospodarczej, wykształcenie co najmniej średnie, podstawowa obsługa komputera oraz umiejętności innowacyjnego działania. Te cechy i duże zaangażowanie w to, co chcesz robić zagwarantuje ci zadowalającą współpracę z Żabką.

Dodaj komentarz