NS-FOTO – Fotograf na wesele

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Loading...
Dodano dnia: 8/21/2012
W kategorii: Fotografia
Miasto: Nowy Sącz

Jesteśmy firmą fotograficzną z Nowego Sącza, ale pracujemy na terenie całej Polski. Zawsze pracujemy we dwoje, co daje nam dwa różne spojrzenia i punkty widzenia. W naszej pracy uwagę skupiamy na obiektywie, a raczej na tym co dzięki niemu tworzymy. Dzięki naszemu profesjonalizmowi  i doświadczeniom, staramy się , aby w sesjach fotograficznych uchwycić te momenty, do których będzie się chciało często powracać.

Wiemy jak ważne jest samopoczucie w czasie wykonywania zdjęć, dlatego staramy się stworzyć miłą atmosferę, nawiązać ciepłe relację z obecnymi – jednym słowem stać się częścią przyjęcia, wtopić się w otoczenie i sprawić aby nikt nie czuł się nieswojo widząc przed sobą obiektyw.

Nasza firma NS-FOTO zajmuje się profesjonalnym rejestrowaniem uroczystości takich jak: ślub, przyjęcie weselne, komunia , chrzest, studniówka oraz inne przyjęcia, które tylko klienci chcieliby uwiecznić na fotografiach.
Szczególną uwagę staramy się poświecić fotografii ślubnej, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę jak bardzo ślub, oraz sesje ślubne są ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka.

Sesje fotograficzne dostosowujemy dla klienta. Organizujemy je zarówno w naszym studiu fotograficznym, jak również realizujemy sesje fotograficzne w wybranym przez klientów miejscu.

Dodaj komentarz