Nocleg w Rzeszowie tylko w Ferdynandzie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Loading...

Wybierając się do stolicy podkarpacia nie można zapomnieć o zapewnieniu sobie odpowiedniej bazy noclegowej i jednocześnie doskonałego punktu wypadowego do wszystkich najważniejszych i godnych uwagi miejsc w mieście. Wszystkie te warunki spełnia na pewno BEST WESTERN Plus Hotel Ferdynand w Rzeszowie.

ferdynandHotel ten to międzynarodowy obiekt położony w samym centrum miasta, który należy do największej na świecie sieci hotelowej BEST WESTERN. Jest to idealne miejsce na nocleg zarówno podczas podróży służbowej, jak i prywatnej. Dogodna lokalizacja pozwala na bardzo łatwe skorzystanie ze wszystkich dostępnych środków komunikacji. Umożliwia to bezpośrednie sąsiedztwo dworca kolejowego PKP i dworca autobusowego PKS, postoju TAXI oraz przystanku komunikacji miejskiej, z którego to można bez żadnych problemów dojechać na Lotnisko w Jesionce.

ferdekInne korzyści wynikające z położenia hotelu uzupełnia fakt, iż w najbliższej okolicy obiektu znajdują się najlepsze kluby, centra handlowe, kina, teatry, galerie oraz muzea. Po pięciu minutach spaceru od hotelu można dotrzeć na rzeszowski Stary Rynek, który stanowi kulturalno-rozrywkowe centrum miasta.

BEST WESTERN Plus Hotel Ferdynand w Rzeszowie ma do zaoferowania podróżującym usługi oraz wypoczynek o 3 gwiazdkowym standardzie. Do dyspozycji gości są 39 komfortowo wyposażone pokoje z indywidualnie sterowaną klimatyzacją. Zaprojektowano je w wyjątkowo nowoczesnym, acz przytulnym stylu. Każde pomieszczenie wyposażono w zestaw do parzenia kawy/herbaty, bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu, płaski telewizor LCD z bogatą ofertą programową oraz Pay TV. Do dyspozycji są:

·         pokoje jednoosobowe,

·         pokoje dwuosobowe typu King,

·         pokoje dwuosobowe typu Twin,

·         pokoje dwuosobowe typu King Superior,

·         pokoje dwuosobowe typu Twin Superior;

W BEST WESTERN Plus Hotel Ferdynand znajduje się na poziomie -1 znakomita „Restauracja Smak i Styl”, której specjalnością jest autorska kuchnia inspirowana kuchnią regionalną i śródziemnomorską. Szef Kuchni dba o to, aby wszystkie dania były zawsze przygotowane z najwyższej jakości składników sezonowych. Goście otrzymują poza tym smaczne wypieki robione na miejscu oraz doskonałe wina z różnych regionów Europy i świata.

Hotel jest również doskonale przygotowany do przyjęcia gości biznesowych oraz organizacji spotkań z kontrahentami, konferencji, spotkań rekrutacyjnych pracowników, itp. Dzięki dogodnej lokalizacji można bardzo szybko dojechać do hotelu. BEST WESTERN Plus Hotel Ferdynand oddaje do dyspozycji dwie doskonale wyposażone w sprzęt multimedialny i audiowizualny sale konferencyjne, a także pokój biznesowy, który będzie idealnym miejsce do przeprowadzenia rozmowy rekrutacyjnej, spotkania lub szkolenie w grupie do 8 osób. Dla uczestników konferencji obsługa hotelowa przygotowuje specjalne kawowe oraz obiadowe pakiety.

Przygotowano we współpracy z: www.bestwestern.pl

Dodaj komentarz