Makijaż na specjalne okazje

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (ilość ocen: 1, średnia ocena: 4,00 / 5)
Loading...

Makijaż praktyczny to taki, który robi wrażenie naturalności. Tym samym doskonale sprawdza się na co dzień. Jednak zdarzają się sytuacje, kiedy każda kobieta chce wyglądać wyjątkowo, wręcz zwrócić na siebie uwagę. Pomóc w tym może specjalnie wykonany makijaż o oryginalnych i odważnych akcentach.

Aby wykonać ten wyjątkowy makijaż, konieczne są specjalnie dobrane kosmetyki Astor, Max Factor, Revlon, które pozwolą osiągnąć ciekawy efekt końcowy. Gotowe zestawy zawierają zazwyczaj szeroką gamę kolorów i zróżnicowanie pod względem samych kosmetyków, które można doskonale dopasować nie tylko do rodzaju cery, ale też typu urody. Szeroka gama odcieni pozwoli na innowacyjne rozwiązania, które będą wyróżniać się oryginalnością zazwyczaj cenioną przy specjalnych okazjach.

Początkowy etap wykonywania ekstrawaganckiego makijażu w zasadzie wymaga tradycyjnych zabiegów oczyszczających i odświeżających cerę. Kolejnym krokiem jest nałożenie podkładu o przedłużonej trwałości Max Factor Lasting Performance, który pozwoli zachować makijaż w stanie nienaruszonym przez długi czas. Koniecznie trzeba pamiętać, aby odcień podkładu odpowiadał karnacji, podobnie jak nakładany na końcu sypki puder. Ponieważ makijaż musi podkreślać rysy twarzy, nie można zapominać o delikatnym różu na policzkach.

Podstawą w makijażu są oczy, które powinny mocno się wyróżniać, aby efekt był rzeczywiście oryginalny. I tutaj najważniejsza jest paleta barw odcieni do powiek, których umiejętne połączenie tworzy efekt „pawiego oka”. Właściwe zestawienie odcieni podkreślą jeszcze mocno pomalowane rzęsy, do czego można wykorzystać tusz wydłużająco-pogrubiający Loreal Lash Architect 4 D.

Równie ważne są usta, które w oryginalnym makijażu powinny być raczej mocno podkreślone. Wyraziste usta o intensywnej barwie uchodzą za eleganckie i jednocześnie ekstrawaganckie, świadcząc o odwadze i pewności siebie każdej kobiety. Jednak kolor pomadki i sposób jej nakładania zależy od kształtu ust.

Dodaj komentarz