Funcar – Naprawa automatycznych skrzyń biegów

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (ilość ocen: 4, średnia ocena: 4,75 / 5)
Loading...
Dodano dnia: 6/09/2016
W kategorii: Usługi motoryzacyjne
Miasto: Warszawa

FUNCAR funkcjonuje na rynku mechaniki pojazdowej już od 2012 roku. Przez ten czas zdobyliśmy praktyczne doświadczenie i wyposażyliśmy nasz warsztat w nowoczesny sprzęt. Dzięki takiemu podejściu, dziś świadczymy Państwu pewne usługi w jak najkrótszym czasie.

Główną usługa firmy jest naprawa automatycznych skrzyń biegów. W skład naprawy zaliczyć można m.in. komputerową adaptację skrzyni ASB do nowych warunków jazdy, montaż większej ilości chłodnic, testy i diagnostykę komputerową oraz wymianę oleju i konsultacje.

Każdy z naszych klientów ma zapewniony darmowy kosztorys naprawy, a wszelkie prace rozpoczynamy dopiero po jego zaakceptowaniu. Na usługi udzielamy od 6 do 12 miesięcy gwarancji.

W przypadku problemu z automatyczną skrzynią biegów, zapraszamy do naszego warsztatu w centrum Warszawy na ul. Trakt Lubelski 195. Mogą Państwo liczyć tu na fachową poradę i profesjonalną pomoc.

1 odpowiedź na “Funcar – Naprawa automatycznych skrzyń biegów”

  1. Paweł pisze:

    Zdecydowanie polecam, świetny kontakt, mega fachowość, szybko i solidnie.Po prostu mechanik który potrafi naprawiać samochody.

Dodaj komentarz