Firma szkoleniowa Natural Flow

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (ilość ocen: 2, średnia ocena: 5,00 / 5)
Loading...
Dodano dnia: 4/27/2022
W kategorii: Zdrowie
Miasto: Gdańsk

Akademia Natural Flow wychodzi naprzeciw potrzebom osób zainteresowanych odkryciem mocy, która drzemie w każdym człowieku i zmianą swojego stanu wewnętrznego. Oferuje certyfikowane szkolenia Access Bars pozwalające nauczyć się wykonywania zabiegów energetycznych, które pomagają uwolnić się od stresu i pobudzić kreatywność.

Dysponując wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu terapii dla ciała i umysłu, Maja Lesińska organizuje między innymi kursy terapii czaszkowo krzyżowej wzmacniającej mechanizmy samoleczenia i regeneracji organizmu. Zajmując się promocją metod healthy-aging, wykonuje masaż kobido znany jako niechirurgiczny lifting twarzy, a także prowadzi szkolenia Access Facelift. Kursy jogi twarzy dają szansę poznać naturalne sposoby na poprawę samopoczucia i zachowanie młodego wyglądu.

Maja Lesińska pracuje z klientami indywidualnie lub grupowo, w różnych miastach na terenie Polski. Jako facilitator Access Bars i Access Energetic Facelift szkoli praktyków i asystuje na szkoleniach dla terapeutów czaszkowo krzyżowych.

Natural Flow – Access Bars, Terapia Czaszkowo Krzyżowa
Kazimierza Porębskiego 9
80-180 Gdańsk
woj. pomorskie
Tel: 881600151

Dodaj komentarz