Co zaplanować na dzień dziecka?

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (ilość ocen: 1, średnia ocena: 5,00 / 5)
Loading...

Dzień dziecka jest bardzo ważny dla naszych pociech. Dlatego jesteśmy mocno zobligowani do tego, aby uczynić wszystko by był wyjątkowy, niezwykły, a dzieciaki wspominały go z uśmiechem na twarzy przez cały rok!

Przygotowania rozpoczęte!

Planowania nie powinniśmy zostawiać na sam koniec, może mieć to naprawdę fatalne skutki. Najlepiej już tydzień przed zastanówmy się nad tym jaką niespodziankę pragniemy zgotować naszemu maleństwu. Później kupmy ozdoby – baloniki, sempertyny, a w odpowiedni dzień udekorujmy całe mieszkanie. Odpowiednio przygotowany i zaplanowany dzień na pewno będzie niezwykły, a nasza pociecha będzie na pewno zadowolona.

Pomysły na plan dnia

zabawkiNa początek zaplanuj miłą pobudkę – może śniadanko do łóżka? Najlepiej, aby było to coś za czym dziecko przepada, a Ty niekoniecznie pozwalasz mu na spożycie tegoż smakołyku w większych ilościach. Następnie możesz wręczyć swojemu maleństwu zrobioną przez Ciebie laurkę i plan dnia! Niech wie, ze będzie wyjątkowy i pełen przygód.
Wprowadź je do udekorowanego pokoju i pozwól na wymyślenie tego, co chce robić. Później zabierz je na wspaniały spacer z licznymi atrakcjami. Co możecie robić? Istnieje przecież nieskończenie wiele gier i zabaw na świeżym powietrzu.  Możecie jechać na wyprawę rowerową, zbudować namiot czy szałas albo pobawić się w szukanie ukrytego skarbu z mapy. Młody odkrywca z pewnością będzie zachwycony.

Ale co na prezent?

Zakup prezentu przysparza wielu problemów. Kup coś, co przyda się dzieciakowi, a nie zostanie za moment pchnięte w najdalszy i najciemniejszy kąt. Najlepiej, aby dzień dziecka poprzedzała wizyta w sklepie z zabawkami – obserwuj reakcje malucha, to co mu się podoba, na co zwraca uwagę i od czego nie może oderwać oczu. Jeśli umiesz interpretować sygnały jakie wysyła Twoja pociecha poradzisz sobie bez problemu. Zwracaj uwagę na dobrą jakość produktów, właśnie to powinno być priorytetem przy dokonywaniu wyboru. Na szczególne wyróżnienie zasługują np. zabawki dla dzieci firmy Cobi.pl – ze względu na swoją jakość oraz spełnianie wszystkich niezbędnych wymogów. Tylko kupując produkty od sprawdzonych producentów, możemy mieć pewność, że nasze dziecko będzie zadowolone i bezpieczne.

Dodaj komentarz