Analiza danych w działach HR

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Loading...

Zarządzanie zasobami nie jest łatwą sprawą zwłaszcza jeżeli mamy do czynienia z przedsiębiorstwem, które zatrudnia dużą ilość pracowników. Aby usprawnić pracę wiele z nich decyduje się na zastosowanie nowoczesnych narzędzi, które wspomagają prace komórek kadrowych i płacowych. Jednym z nich jest HR Analizer, dzięki któremu można z łatwością zarządzać pracownikami oraz administrować sprawami personalnymi.

Moduł HR Analizer ułatwia dokonywani analizy danych dotyczących budżetowania kosztów, które wynikają z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Autorzy tego systemu stworzyli go z myślą o użytkownikach, którzy poszukująca nowoczesnych rozwiązań wychodzących poza dany dział budżetu. To właśnie dzięki HR Analizer możliwa jest dokładna analiza kosztów, co za tym idzie tworzenie i efektywne wykorzystanie budżetów działów HR. System jest bardzo pomocny w regularnej kontroli nad procesami zarządzania pracownikami i administracją personalną przedsiębiorstwa.

Poza podstawowymi funkcjonalnościami jakimi jest budżetowanie oraz wielowymiarowe analizy danych HR Analizer posiada wiele narzędzi usprawniających pracę działów HR. Wśród nich można znaleźć: zarządzanie szkoleniami, ocena pracownika, obsadzanie stanowisk oraz rekrutacja.

Jak widać system stanowi bardzo przydatną hurtownię danych dla działów zajmujących się zasobami ludzkimi. Używanie TETA HR Analizer przynosi bardzo wiele korzyści dla każdego przedsiębiorstwa. Przede wszystkim optymalizacja kosztów wynagrodzeń, prosty sposób przygotowywania budżetów na przyszłość, kontrola i planowanie innych kosztów pracowniczych, identyfikowanie niewłaściwych zjawisk i rozwiązywanie niepokojących sytuacji.

Dodaj komentarz